Lajm

Kjo grua ka qenë shtatzënë 46 vite dhe 9 muaj, mjekët kanë vënë duart në kokë kur e zbuluan: Ja pse ndodh ky fenomen

Biologjia është një shkencë e mahnitshme dhe trupi i njeriut gjithmonë e ka provuar këtë fakt në mënyrën më të çuditshme dhe të imagjinueshme./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Edhe pse është e vështirë për t’u besuar një grua ka qenë shtatzënë, për 46 vite dhe 9 muaj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Zahra bëri një jetë të qetë, sikur shtatzënia të mos kishte ndodhur dhe nuk e mendonte se kishte humbur një fëmijë. Por një ditë papritur asaj i nisën dhim bjet. Djali i saj, i shqetësuar për mirëqenien e nënës së tij, dëshironte që ajo të takonte një specialist.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet