Lajm

Fotot e dasmës së këngëtares thyejnë rekord si më të pëlqyerat në historinë e Instagramit

Fotot tregojnë Ariana-n të veshur nuse, me një fustan të stilistes së famshme, Vera Wang./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ariana Grande pak ditë më parë i dha fund beqarisë duke u martuar në mënyrë të fshehtë me parterin e saj, Dalton Gomez. Ajo suprozoi të gjithë kur publikoi në Instagram foton e saj të veshur me fustan të bardhë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Këngëtarja e famshme ndau një sërë fotografish në Instagram nga dasma e saj private me partnerin Dalton Gomez dhe kjo galeri tani ka më shumë se 25 milionë pëlqime, duke vendosur rekordin për foton më të pëlqyer në Instagram me në fokus njerëz./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet