Lajm

“Duhet të ndaja dhomën me 5 meshkuj…”, moderatorja tregon gabimin në prenotim

Moderatorja e njohur Gerta Gixhari ishte e ftuar në programin “Rudina”, n/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

.Ajo u ndal tek pushimet dhe eksperiencat e saj ndër vite dhe u shpreh se historiku i pushimeve të saj është i rastësishëm.Ajo asnjëherë nuk prenoton pushime muaj përpara.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

.Ajo u ndal tek pushimet dhe eksperiencat e saj ndër vite dhe u shpreh se historiku i pushimeve të saj është i rastësishëm.Ajo asnjëherë nuk prenoton pushime muaj përpara.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet