Lajm

Zbulohen Bisedat E Ledjanës Me Të Dashurin E Saj Jashtë Emisionit

Filloi të qarkullonte nëpër rrjetet sociale se Ledjana e Përputhen është në një lidhje dashurie jashtë programit dhe i dashuri i saj është në b urg megjithatë ajo mohoi aku zat./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Por ditën e sotme janë publikuar mesazhe në të cilat thuhet se është Ledjana duke komunikuar me partnerin e saj. Sipas fjalëve shihet se i dashuri ka hallin se Melvani mund të lidhet seriozisht me Ledjanën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Të lutem më jep pak kohë dashuri, vetëm deri të marr edhe pak para e jetojmë të lumtur. Zemra ime përgjithmonë Ledjana yte”, shkruan në mesazhin të cilin raportohet se e ka dërguar Ledjana./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet