Lajm

Aksidentohet autoambulanca në Gjilan, vd.es pacienti

Një person i cili po transportohej me autoambulancë, sipas burimeve të ‘Sinjali’ ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mes autoambulancës dhe një veturë civile, në rrugën “Avduallah Tahiri”, në Gjilan./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Brenda prokurorisë kanë bërë të ditur se vdekja e pacientit dyshohet se ka ndodhur rreth orës 11:25. Trupi i pajetë i pacientit është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“AKSIDENT TRAFIKU ME FATALITET Rr. Avdullah Tahiri, Gjilan 26.05.2021-11:25. Është raportuar për një aksldent trafiku në mes të dy automjeteve. Përveç dëm3ve materiale lën dime vde.kjeprurës ka pësuar një mashkull kosovar. Vd3kjen e tij e ka konfirmuar ekipi mjekësor. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për Obduksion në Prishtinë.”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet