Lajm

Berisha përmendi Mark Frrokun/ I kthehet Rudina Dembacaj e telendis: Jam malësore unë e di të …

Berisha u shpreh sipas të dhënave të marra nga qytetari digjital se shfaqja organizohej nga Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj, me pjesëmarrjen e fëmijëve të shkollave, si një festë e fitores së blerjes së votës.I menjëhershëm ka qenë dhe re agimi i aktores Dembacaj e cila përmes një statusi në facebook sqaron se qytetari digjital e ka mashtruar Berishën në lidhje me rastin, pasi nuk kishte pjesëmarrje të fëmijëve./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Postimi i Rudina Dembacaj: I painformuar Z. Anonim i Z. Sali Berisha, I mash truari Z. Berisha,Nuk kthej ku rrë përgjigje për statuse të çdo lloji që kam ndeshur, jo se nuk i lexoj, por sepse mendoj që ky vend është i mbushur me shumë mllef që ti shtohem dhe unë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kam zgjedhur humorin dhe këtë mund ta dëshmojnë spektatorët e 158 shfaqeve të deritanishme të Boeing-Boeing. Do doja shumë që këtë shfaqje ta shihnin të gjithë dhe kemi bërë jo pak sa krifica për t’ja dalë mbanë.Berisha po të ishte i bindur se votat paguhen me të qeshura do k ishte investuar më shumë në kohën e tij dhe ndoshta nuk do kishte humbur kur rë, por e vërteta përtej keqpërdorimit të një komedie është se njerëzit nuk jetojnë vetëm për politikën, të gjithë kemi nevojë të qeshim e të gëzojmë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet