Lajm

Si e bënë daѕmën në një klub futbolli, çifti i njohur i këngëtarëve rrëfen të рathënat e marteѕës

Janë gjithmonë të gatshëm për të qenë pranë publikut shqiptar të Kosovës, por edhe atij të Shqipërisë. Mihrije Braha dhe Naim Abazi kanë gjithmonë histori për të rrëfyer, të reja për të thënë e humor në çdo dalje të tyre publike./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Edhe sot, të rikthyer në studion e „Rudina“, në Tv Klan, dy këngëtarët nga Kosova kanë treguar për vitin e gjatë të pandemisë, jetën e tyre të izoluar gjatë C0vid, projektet e reja që kanë në plan të realizojë, por s’mund të anashkalonin edhe disa kujtimeve të para pothuaj 30 viteve kur ata të dy po nisnin jetën e tyre të re së bashku./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Janë plot 29 vite martesë dhe, pa dyshim, kanë shumë për të treguar – edhe çelësin e suksesit të jetesës së tyre të gjatë bashkë, pothuaj prej tri dekadash.Duke u ndalur në dasmën e tyre, Mihrija dhe Naimi, të ngacmuar nga Rudina për një një moment që nuk e kanë treguar kurrë nga dasma, një situatë të këndshme apo të si kleteshme, thanë se vendi ku u organizua eventi ishte sikleti më i madh asokohe./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet