Lajm

‘Pas 15 viteѕh рër herë të рarë…’, Marku i bën realitet dëѕhirën Rudinëѕ

Rudina dhe Marku janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin e kjo shihet nga postimet me dedikime e fotot ku shfaqen të lumtur së bashku. Së fundmi Marku i ka dhënë Rudinës një arsye për ta vlerësuar akoma më shumë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Rudina ka treguar se shfaqja e radhës e “Boeing Boeing” ka qenë në Pukë, ku prej 15 vitesh nuk kishte një shfaqje të mirëfilltë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Aktorja ka treguar se shfaqjen e ka sponsorizuar Marku duke bërë realitet dëshirën e saj, të aktorëve e spektaktorëv“Faleminderit dashuria ime. Pas 15 vitesh, vjen për herë të parë një shfaqje e mirëfilltë në Pukë. Faleminderit që e mundësove!”, shkruan Rudina./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet