Lajm

Listës së këngëtarëve nga Për’puthen i shtohet edhe Tea! Zbuloni detajet

Konkurrentët e ‘’Për’puthen’’ më shumë se për të gjetur dashurinë dhe përputhur me dikë duket se kanë përdorur programin si trampolinë për t’u futur në botën e showbizit e muzikës./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kështu të paktën po duket nga veprimet e tyre pas daljes së programit, një numër i madh i tyre tashmë ka publikuar këngë, e pjesa tjetër ka paralajmëruar një gjë të tillë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pas Melisës, Anës, Julit, Princit, Antonelës edhe një tjetër konkurrente paralajmëroj se do të vijë me një këngë.Bëhet fjalë për Tean, konkurrenten më të përfolur të sezonit të dytë.E kthyer në studio në ‘’Për’puthen reunion’’, ajo për Borën dhe Arjanin zbuloi planet e saj që lidhen me muzikën.“Do bëhem edhe unë muzikante si gjithë kolegët e mi në ‘’Për’puthen’’ ‘’Do e bëj edhe unë një këngë pse mos ta bëj’’, tha Tea. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet