Lajm

Рublikohen pamjet e рara të Rinianit me рartneren(FOTO)

Pak ditë më parë i ftuar në “Shqipëria live”, Riniani deklaroi se nuk është më beqar dhe zemra e tij ka filluar të rrahë sërish për dikë. Riniani tregoi se vajza nuk është ish-konkurrente e “Përputhen” dhe nuk i përket showbizit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Zemra ka rifilluar të rrahë. Njohja ka ndodhur, tashmë them se jemi në fazën e dashurisë. Nuk ka lidhje me ‘Për’puthen’, as me showbiz-in. Kemi pasur një kontakt kur po lija programin”, tha Riniani, duke u shprehur se është shumë i lumtur./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mbrëmjen e djeshme ish-konkurrentët së bashku me stafin e “Përputhen”, festuan mbarimin e programit me një festë gjigante ku ishte edhe Riniani me partneren e tij.Gazetari Ervin Kurti publikoi një foto të çiftit duke treguar se kjo është vajza që i ka marrë zemrën Rinianit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet