Lajm

“Lufta” për drejtimin e “Big Brother VIP”, si ia rrëmbeu Luana Vjollсa formatin ekѕkluziv Arbana Osmanit

Big Brother Vip” do të zhvillojë edicionin e parë në studion “Nova”, krijuar enkas për spektakle të këtij lloji disa vite më parë. “Në udhëtimin e tyre banorët do t’u nënshtrohen kushteve të pazakonta, brenda një shtëpie që askush s’e kishte imagjinuar larg komoditeteve të jetës së përditshme”, shkruhet në njoftimin e organizatorëve./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Deri tani dihet se audicionet do të nisin së shpejti për banorët e brenda shtëpisë, ndërkohë që “lufta” është për fronin e moderatorit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ndaj, ndjekësit me të drejtë pyesin se kush do ta prezantojë “Big Brother VIP”, që do të nisë sezonin e ardhshëm?Në fillim u përmend Ledion Liço si moderatori i “reality show”-t, por më pas u fol se një luftë e vërtetë është bërë brenda televizionit mes prezantueses legjendare Arbana Osmani dhe Luana Vjollcës./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet