Lajm

Kur e ke humbur vir gjë rinë..??- Albana Osmani befason me përgjigjen. Zbulon nëse është lidhur me të huaj

Albana Osmani është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Ajo është munduar ta mbajë gjithmonë larg vëmendjes, pavarësisht kuriozitet të shumtë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundmi, moderatorja e njohur ka dhënë disa detaje nga jeta e saj personale.Albana ka rrë fyer se nuk është lidhur kurrë me ndonjë person të huaj duke u shprehur se kjo gjë thjesht nuk i ka rastisur./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ndërsa u shpreh se do ishte e hapur për lidhje me të huaj nëse do gjente personin e duhur.“Asnjëherë me të huaj. Dhe kjo jo për patriotizëm. Thjesht nuk ka rastisur. Nëse do ndodhë dhe do jetë njeri i mirë, për mua nuk ka asgjë. Është e rëndësishme të kuptohesh. Do ishte mirë gjithmonë shqiptar sepse familjet do merreshin më shumë vesh,”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet