Lajm

I thash kusheririt nese mi ndreq punt me at djal te fejohem,Ta premtoj nje nat ty do te dalim bashk dhe…!

I kam then kusheririt nese mi ndreq punt me at djal te fejohem,Ta premtoj nje nat ty do te dalim bashk dhe…Pershendetje! Ju lus anonim./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Jom nje vajz nga ks historia jem asht pak e quditshme por ja qe njeriu sprovohet por ju lus pa ofendime sepse gjith jemi njerz dhe gabojm edij qe a gabim por desha te marr edhe keshillat e komentusve ne ket faqe/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

.Por i kom thon pasi te fejohna kemi me dal kusherinit spo dii qa me bo mos ta zgjas ma shum ju lus ta postoni anonim ju prsh gjithve klm.//Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet