Lajm

Djali i vetëm do i bëhej 21 vjeç sot, po e humbi nga sëmundja e ligë/ Rrëqeth Flutura Açka: Do më thoshte hajde moj mamaka ime

Shkrimtarja dhe deputetja e zgjedhur e PD, Flutura Açka, ka përkujtuar ditën e sotme djalin e saj të ndjerë, i cili sot do të mbushte 21 vjeç./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Açka rrënqeth me fjalë, teksa shkruan se edhe sot ajo do ta shtrojë tryezën dhe në këtë mënyrë do të kujtojë të birin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Po hajde, moj mamka! Kur ishte ditë, Biri ia zbehte asaj ngjyrat; kur ishte natë i derdhte asaj shumë dritë. “Po hajde, moj mamka!”, thërriste prej nga tryeza e shtruar, kur unë ende vërtitesha mes gatesave që e bënin ditëlindjen e tij të larmishme, siç e pëlqente ai, me tapas të shumta./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet