Lajm

Arbenita poston video nga shtrati dhe nuk e mban dot të qeshurën me mënyrën si fle Fero

Arbenita inçizon Feron në gjumë dhe bën shaka. Me një video të vetme, Arbenita na ka treguar se çfarë e bën për të qeshur kur fle gjumë Fero. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Modelja na zbuloi se reperi fle ne duartkryq e kjo gjë duket se i shkakton gjithmonë të qeshura.Shikovid meposhte:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Kush fle kështu?”, ka pyetur ajo ndjekësit e saj, për të gjetur të ngjashmin e Feros.Ne nuk e dimë a ka të tjerë që flenë si Fero, ndonëse rehatit nuk i dihet si e ke, ama pamjet e ëmbla që na serviri Arbenita duke qeshur na furnizuan edhe ne me humor./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet