Lajm

Përse u nda nga bashkëshortja e tij? Giuseppe i zbulon arsyen Luljetës: Ajo më tradhtoi me një tjetër

Luljeta dhe konkurrenti nga Italia, Giuseppe zhvilluan takimin e tyre të parë jashtë studios së “Për’Puthen +40”.Luljeta dhe konkurrenti nga Italia,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Giuseppe zhvilluan takimin e tyre të parë jashtë studios së “Për’Puthen +40”, në liqenin e Artificial të Tiranës. Konkurrenti nga Italia i bëri si dhuratë një buqetë me lule Luljetës./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Biseda e tyre filloi me jetën private, ndërsa ai tregoi arsyen se përse u nda nga bashkëshortja me të cilën ka edhe një djalë.Giuseppe është shprehur se ai kaloi në depresion pasi e donte shumë atë edhe pse ish-bashkëshortja e tradhtoi/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet