Lajm

LuIjetëѕ 64 vjeçe nga Fieri i ndizet IIamba e kuqe, i tha сорë SaIsano Rrapit: A do bëjmë s*ks baѕhkë në det(VIDEO)

Luljeta 64-vjeçarja nga Fieri është një nga personazhet më të njohura të ”Për’puthen”. Që me hyrjen e saj në ”Për’puthen” ajo ka treguar se nuk fare komplekse./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nuk do ta besoni se sa vjeç është vërtetë Salsano RrapiE së fundmi e ftuar në një emision me aktorin Salsano Rrapi dhe Palomën, ajo ka folur hapur fare. Luli me humor i tha Salsanos:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kam dëshirë që t’u thërras t’u çoj në një lokal atje të hani peshk dhe sepje dhe mos të çoheni fare. Të bëjmë plazh atje, por unë do largohem pak se bëj plazh pa gjë, se kam hall mos ek sitohe sh ti Salsano…. Se po ashtu bëjnë s*ks në det Salsano. Ti je i martuar…. po unë e kam shijuar s*ksin në det.”Mesa duket kjo ka qenë e gjitha një shaka midis Lulit dhe Salsanos./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet