Lajm

Gazetarja shqiptare të shkund shpirtin me fjalët: Më kanë p*rdhunuar vajzën, do ju shqyej zemrat

Fillova të ulëras si e marrë, bërtisja “ma kanë pë rdhunu ar vajzëëëëëëëën”. Nuk di sa kam klithur ndërsa më dolën sytë nga zgavrat, tëmthat nga çjerrja e zërit dhe shpirti prej kraharori. U ngrita e mora thi kën, atë më të madhen që mbajmë në kuzhinë. “Do ti vr as, do t’ua shqyej zemrat nga kraharori me duart e mia” e u nisa për ti vr arë që të pestë. Por një dorë më ndaloi e më shkundi fort. Mooooooos!/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

U ngrita e isha bërë qull në djersë. Makth…..shkova vrap te dhoma ngjitur e pashë vajzën time. Po flinte. U ula në tokë para krevatit e nisa të qaj si e çmendur. Nuk e di, nëse po qaja nga gëzimi që kish qënë ëndërr apo nga dëshpërimi se në fakt vajzën e kishin pë rdh unuar. Jo atë, jo vajzën time, por ama një vajzë vetëm 15 vjeç. Dritën e syve të një tjetër nëne, një njomëzake të cilën 5 burra shkonin njëri pas tjetrin dhe e shqyenin sa herë ndiheshin kafshërisht të eksituar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pastaj e pyta veten, po të kish qënë e vërtetë çfarë do të bëja? Do ti vr is ja vërtetë? Joooooo! Jooooo, unë jam njeri, s’do arrija deri në atë kafshëri. Por mu duk se gënjeva dot veten. Ndërsa ripërjetoja ëndrrën, tashmë për së gjalli, në fakt, kisha vetëm urrejtje dhe doja vërtetë t’ua shqyeja zemrat. Doja ti ma sakroja me duart e mia, kur mendoja se si ata të pestë “kishin hyrë brenda trupit” të foshnjes time. Ju duket e tme rrshme apo rrënqethëse ti shqyesh zemrën dikujt? Po ato që ka përjetuar ajo vajzë në trupin e së cilës ata 5 monstra penetronin si kafshë të babëzitur njëri pas tjetrit? Po kjo ju duket llahtari?Po Blerim Bizgjoni ju kujtohet? Natyrisht që jo, se çudia më e madhe në këtë vend vetëm 3 ditë zgjat. Blerimi është 46 vjeçari që mbajti për një muaj me dh unë shoqen e vajzës së tij 14 vjeçare dhe e pë rdhuno nte natën kur familjarët flinin. Po kjo ju duket ma kabre? Po Elidon Xhaferri ju kujtohet? Edhe ai kishte abuzuar se ksua lisht për 2 vite me radhë me vajzën e gruas. Po kjo ju duket e llahtarshme?/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet