Lajm

Me 1 Mijë Euro Mund Të Bëheni Me Makinë Të Re, Veturat Në Gjermani Më Lirë Se Kurrë!

Tre milionë automjete të tipit diesel janë të parkuara në Gjermani dhe janë në pritje të blerësve, gjë e cila në kohë pandemie ka bërë që të ketë shumë pak të ineteresuar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në Gjermani ka rënë dukshëm çmimi i veturave Diesel, kjo pasi shteti ka vendosur që nga vjeshta që të mos lejojë këto vetura për shkak të emetimit të madh të gazrave gjë që ndikon në ndotjen e ambientit/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

.Në veturë Golf plus, tani atje kushton hiç më shumë se 2 mijë euro, ndërsa një Golf 4 vetëm 999 Euro.Nga vjeshta nuk do të mund të hyjnë në qendrat e disa qyteteve gjermane.Shikoni te dhenat me poshte…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet