Lajm

“Dua Po*o”, Franceska Jaçe Flet Pa Dorashka, Tregon Pozicionin E Preferuar Në Shtrat**

Modelja Françeska Jaçe ka treguar poz icionin e saj të preferuar në s*ks. Në një rrëfim nga shtrati i “Show time”, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Jaçe tha u pyet për shumë detaje nga jeta e saj personale dhe një nga pyetjet ishte për s*ksin.Për Françeskën, pozicioni i saj i preferuar është kur rri sipër. “Më pëlqen kur rri sipër,”– tha ajo./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Modelja Françeska Jaçe ka treguar poz icionin e saj të preferuar në s*ks. Në një rrëfim nga shtrati i “Show time”, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet