Lajm

Kur i ki letrat e zvicëres bene hajgare me djemt, ja qka i ban një djalit kjo qik

Kur i ki letrat e zvicëres ban hajgare me djemt, ja qka i ban një djalit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo i thot nje djalit a po do mu feju me mua veq un i kam letrat sdi a e din qe i kam kushtet e randa smunesh bash leht me kan e mu./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Siq dihet tek ne është trendi per me marr nje vajz me letra por gjith kjo perparsi siq duket i ka ngritur teper dhe i ka privilegjuar dhe ato po nihen teper mir dhe i nenqmojn djemt qe jetojn ketu në Kosov shtipe relamen meposhte dhe shiko pamjet se cfare thote kjo vajze qe po jeton ne CH per djemte shqiptare./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet