Lajm

Fëmijët janë bekim i zotit, por ky baba gati sa nuk qau kur zbuloi që do bëhej me vajzë

Matt ndau pamje nga festa për zbulimin e gjinisë në TikTok, video e cila u pa më shumë se 700 mijë herë, transmeton Klan Kosova./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Matt dhe më të dashurit e saj, janë qartë të ngazëllyer për të parë gjininë e foshnjës. Por, kur erdhi koha për të parë gjininë, partneri i saj nuk bëri një reagim të pritshëm.Kur tullumbacja shpërtheu dhe doli ngjyrë rozë, tregoi që dyshja janë në pritje të një vajze të vogël. Por ndërsa pjesa tjetër e familjes shihet duke festuar lajmin emocionues, burri thjesht hedh tullumbacen në dysheme dhe murmurit diçka të padëgjueshme./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Që nga postimi, videoja ka grumbulluar më shumë se 6,000 pëlqime dhe qindra komente nga shikuesit.Një person shkroi: “Mos u shqetëso. As vajza jote nuk do të të dojë”.Vajza e tij do të zemërohet kur e sheh këtë kur është më e madhe. Cilido mendim i njëanshëm duhet të zhduket kur të keni fëmijë”, komentoi një person tjetërNjë person i tretë u përgjigj: “Shpresoj që vajza e tij të mos e shohë këtë kur të jetë më e madhe. Ai është me fat që ka edhe fëmijë. Pyes veten se çfarë tha familja pasi ndaluan regjistrimin”.Por të tjerët e kanë mbrojtur atë pasi thanë se nuk ka asgjë të keqe të kesh një gjini të preferuar.Një person tha: “Të paktën ai është i sinqertë, çdo burrë dëshiron një djalë nëse tashmë ke një vajzë”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet