Lajm

Kam ba sene qe nuk i kam dit veq me knaq Burrin tem, por perseri per 5 minuta kenaqesi me tradhtoi me tjetren dhe tash jetoj me…

Pershendetje histori te jetes , dua te jem anonym , po sho shum histori te ndryshme, veq ma shum po shkruajn grat per burrat qe po i tradhtojn. Edhe une jam nje grua e martume, nje vajz e re e martuar me msit. Jetoj jasht kosove, gjithqka ne rregull ne fillim, burri u rrit jasht kosove dhe ka pas deshir qe nusen me marr me msit/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

, ok u pam u pelqym dhe u fejum u martum dhe gjithqka ke okey, Une nuk kam pas kurr lidhje me dikan, e burri po kish pas veq me te hujat jo me shqiptare, po nuk ju jepa shum rendesi kesaj pune, se ishte ne te kalueren. Nje burr shum i mir shum i urt dhe jo shum xheloz, normal une shum ma xheloz edhe pak ma e shtir, po mir kemi kalu. Nje burr qe kush e njeh nuk munet me mendu qe ai e tradhton guran , po ndodhi me tradhtoj, edhe pse asht betu qe kurr nuk kam met tradhtu veq qe e thej betimin. Une e pash veq te shkru edhe tha qe veq ni here kam dal me ta dhe nuk kan ba sen /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

, edhe u binda se e pyta edhe at qiken , edhe tani e ndava edhe at nga i dashuri i vet ( e huja asht ajo qika jo shqiptare) .Une Boll jam mundu me kan gru e mir , kam ba sene qe nuk i kam dit veq me knaq burrin Edhe ai gjith u kan i knaqu per mu edhe e ka dit qe kurr nuk e kam pas kerkan edhe as ni fjal nuk munet me ja than dikush per mu veq qe ndodhi. Pas Shum fjalve pas shum Problemve qe ndodhen ne familje Ton pas ksaj tradhtie une prap jetoj me burrin veq hatri i djalit qe e kam, edhe pas ai vet ka than nuk e di pse Te kam tradhtu po nejse u ba tash , edhe pse une hala nuk i besoj ma. E kam ni lutje per juve burrat pse i tradhtoni grat per qfar arsyjesh, qka kan tjert ma shum se gruja jote, po dreqi le te han se qata 5 min qef ma ja shkatrru jeten dikujt, mani bre mani, a veq qe je burr e ban me ba qka dush a qka . Une nuk po muj me i kuptu as burrat e as grat qe tradhtojn, pse pse pse? Une kurr nejt nuk me shkon mendja me ba tradhti. Kshtu qe ai qe asht burre Nuk e tradhton grun kurr per 5 minuta mardhanie, mushni men o burra, per hater te fmive dhe per hater Te qasaj gruje qe ka lan nan e bab per ty!/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet