Lajm

Skena të nχehta me Atdheun, Ana pubΙikon këngën e re dhe thyen rrjetin(VIDEO)

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Lleshi është futur zyrtarisht në industrinë e muzikës. Vetëm pak më parë ajo ka publikuar këngën e saj të parë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kënga titullohet “Deal” dhe një ndër protagonistët në klip është Atdheu. Në këtë projekt muzikor Ana shfaqet si një vajzë “self-made”.Ajo nuk i ka kursyer skenat e nxehta në klip, siç mund ta shikoni më poshtë:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Lleshi është futur zyrtarisht në industrinë e muzikës. Vetëm pak më parë ajo ka publikuar këngën e saj të parë.Kënga titullohet “Deal” dhe një ndër protagonistët në klip është Atdheu. Në këtë projekt muzikor Ana shfaqet si një vajzë “self-made”.Ajo nuk i ka kursyer skenat e nxehta në klip, siç mund ta shikoni më poshtë:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet