Lajm

Pamjet të këputin shpirtin/ Makina ra nga ura dhe u bë copë: Dy persona kanë humbur jetën në Lushnjë

P olicia ka identifikuar një nga dy vik timat që h umbi jetën në një aks ident në urën e Bubullimës, pranë rrethrrotullimit të Kolonjës në Lushnjë, mesditën e sotme./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Burri quhet Xhezmi Oshafi, 68 vjeç nga Berati, kurse gruaja në makinë me të ende nuk është identifikuar.Ma kina e tyre Toyota ka rënë për mbys në kanal nga ura. Informacion paraprak nga Poli cia e Shtetit:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Sot rreth orës 13:20, në rrugën dytësore Kolonjë-Bubullimë, në urën e fshatit Bubullimë, automjeti tip “Toyota” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal.Për pasojë kanë ndërruar jetë shtetasi Xh. O., 68 vjeç, banues në Berat, dhe një shtetase ende e paidentifikuar. Grupi he timor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet