Lajm

E b.ujshme! Zbulohen 2 testamentet e Sali Berishes qe ka lene pas vd.ekjes, nuk do u pelqejne (Video)

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi., Kreshnik Spahiu ka dalë me një deklaratë të fortë për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe zhvillimet e fundit në selinë blu. Spahiu shprehet se Berisha ka 2 testamente për trashëgimin e PD-së pas vd.ekjes./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi., Kreshnik Spahiu ka dalë me një deklaratë të fortë për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe zhvillimet e fundit në selinë blu. Spahiu shprehet se Berisha ka 2 testamente për trashëgimin e PD-së pas vd.ekjes./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi., Kreshnik Spahiu ka dalë me një deklaratë të fortë për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe zhvillimet e fundit në selinë blu. Spahiu shprehet se Berisha ka 2 testamente për trashëgimin e PD-së pas vd.ekjes./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet