Lajm

Mevlani dhe Juli nxjerrin hitin e radhës, këtë herë në bashkëpunim dhe me dy emra të njohur (VIDEO)

Kënga e cila titullohet “Jena One”. Mbetet për tu parë nëse do të jetë po aq e dëgjuar sa kënëgt e tjer ky bahskëounim midis konkurentëve të përputhen./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Përputhen është një ndër programet më të ndjekura të momentit ku konkurentët janë të komentuar. Por jo vetëm kaq konkurentët krahas famës kanë marrë pjesë në shumë aktivitete. Mevlan Shaba që prej është futur në program i është përkushtuar këngës duke bërë bashkëpunime me këngëtarë të ndryshëm./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Por së fundmi ai do të nxirrte një projekt me një tjëtër konkurent të përputhen Julin. Ditën e sotme u bënë publike këngën në bashkëpunim edhe me këngëtarin e njohur Stine dhe bashkëshorten e tij Gracia./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet