Lajm

I biri feston ditëlindjen sot/ Bieta Sulo e uron me fjalë zemre: Data 13 për të tjerët është ters, por jo për mua

E megjithatë, ky nuk ishte i vetmi urim i saj… Bieta iu dërgoi një përshëndetje speciale të gjithë atyre që sot festojnë ditëlindjen, ndër ta edhe të birit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Data 13 mund të konsiderohet si ditë ters për të tjerët, por për mua është dita më e rëndësishme e jetës. Sot ka ditëlindjen Kroi Art, Kroi im dhe mbush 4 vjeç”, tha e emocionuar ajo./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ndër të tjera, Bieta theksoi se prej momentit të ardhjes në jetë të Kroit, dy kanë qenë angazhimet e saj më të mëdha: Djali dhe emisioni “”.Sot ” nisi me një urim nga autorja dhe moderatorja Bieta Sulo ndaj të gjithë shqiptarëve që festojnë Fiter Bajramin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet