Lajm

Hajde-hajde! Po kjo kështu? Ana e ”Për’puthen” habit me foton e fundit dhe thotë se si u bë ashtu

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Kauri ka bërë disa ndë rhyrje estetike, të cilat i ka pranuar të gjitha publikisht.Ajo ka bërë hundën, buzët dhe ka rregulluar dhëmbët. Së fundmi,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ana ka shokuar ndjekësit me një video në Instastory, në të cilën shihet me mollëza të bëra dhe buzë të ekzag jeruara.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale: /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Hey miq, përshëndetje! Ju prezantoj me ndërhyrjen time të rradhës, janë pikërisht këto buzë të reja dhe këto mollëza të ngritura. Nuk e di por mua më pëlqejnë shumë”, u shpreh ajo.Ish-konkurrentja ka përdorur një filtër në Instagram për t’u dukur e tillë, por ka dhe nga ata ndjekës që kanë besuar se ajo ka bërë opera cione.N/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet