Lajm

VIDEO/ Britma e lοt, momentet shοkuese kur familjarët shkοjnë në vendin e ngjarjes ku u vrα 41-vjeçari dhe u plagοs e shoqja

Britma e lοt, momentet shοkuese kur familjarët shkοjnë në vendin e ngjarjes ku u vrα 41-vjeçari dhe u plagοs e shoqja/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

ndërsa të afërmit të viktimës të tronditur nga ngjarja dëgjohet teksa kanë shpërthyer në lot dhe britma.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!n/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

ndërsa të afërmit të viktimës të tronditur nga ngjarja dëgjohet teksa kanë shpërthyer në lot dhe britma.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!n/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet