Lajm

Tragjedi! I riu shqiptar jep shpirt në mes të rrugës në Itali, ishte 22 vjeç vetëm dhe e mori para kamioni

22-vjeçar ka humbur jetën trag jikisht në Itali, pasi është aks identuar me mjetin e tij në rrugën Cassino-Formi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Aks identi fatal për të riun Alesio Veseli, teksa ai po ngiste mjetin e tij “Alfa Romeo” dhe u përplas me një kamion. Si rezultat i përp lasjes së fortë, 22-vjeçari Veseli humbi jetën në vend./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ndërsa në vendngjarje shkuan menjëhere zjarrfikësja dhe ambulanca, por i riu kishte ndërruar jetë. Karabinierët po hetojnë shkaqet e aks identit, i cili rezultoi fatal për të riun shqiptar/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet