Lajm

Nëna lind vajzën për 27 sekonda me vetëm një shtytje (FOTO)

Pas një shtytjeje të madhe, Sophie Bugg solli në jetë foshnjën e saj në vetëm 27 sekonda.29 vjeçarja ishte 38 javë shtatzënë kur u ndje keq dhe doli me një të porsalindur më pak se një minutë më vonë, transmeton /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Fatmirësisht, burri i saj Chris, 32 vjeç, ishte gati për të vepruar shpejt.Sophie ishte jashtë derës së banjës me kokën e foshnjës midis këmbëve të saj, dha një shtytje të madhe, dhe më pas e dorëzoiMillie-n e vogël në krahët e partnerit të saj të tronditur.Edhe pse lindja ishte jashtëzakonisht e shpejtë, fëmija është i shëndetshëm./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sophie tha: “Unë u ula në tualet, fjalë për fjalë bëra një shtytje dhe kisha ndjesinë që po dilte midis këmbëve të mia, sepse nuk ndihej si nevojë. E vura dorën poshtë dhe thjesht e ndjeva kokën e saj! Ishte katër në mëngjes, ishte thjesht kaq e papritur. Unë isha duke thirrur emrin e Chris kur koka e saj doli. Mendova se ai nuk do të zgjohej, por më pas kur zbrita nga tualeti, ai ishte në hyrje të derës, kështu që ai më dëgjoi”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet