Lajm

Makina u bë copë-copë, 19-vjeçari ka dhënë shpirt në mes të rrugës: Ishte në lulet e moshës

Për herë e më shumë të rinjtë po humbasin jetën në akside nte. Një ak sid ent i rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të diele, ku një i ri ka humbur jetën.Një 19-vjeçar ka dhënë shpirt në mes të rrugës. A kside nti ka ndodhur midis Waldeck-Freienhagen dhe Wolfhagen-Ippinghausen.Rreth orës 9 të mëngjesit, një 19-vjeçar doli nga rruga dhe u p ërplas pas një peme. Makina është kthyer për mbys dhe është bërë copa-copa. Në momentin që është shkuar t’i jepet ndihmë për të riun ishte shumë vonë, pasi ia kishte dhënë shpirt në rrugë.Burimi: Bild/ Përktheu dhe përshtati: Gazeta Korrekte./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet