Lajm

Luana Vjollca humb njeriun e dashur: Je një pjesë e shpirtit tim…(Foto)

Të jesh personazh i njohur ka të mirat dhe të këqijat e veta. Shumë persona të kanë inspirim dhe dashuria e tyre të jep forcë për të ecur para, mirëpo ka dhe nga ato raste kur ndarja nga jeta e personave që të kanë dhënë aq shumë dashuri të trishton pa masë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundmi moderatorja, Luana Vjollca ka marrë një lajm të hidhur. Një fans i saj është ndarë nga jeta dhe ka qenë motra e të ndjerit ajo e cila i ka shkruajtur Luanë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ky lajm e ka prekur shumë moderatoren, e cila ka ndarë e pikëlluar bisedën në rrjete sociale.“Një lajm kaq i keq. Ledi, s’të njoha kurrë por ti je një pjesë e shpirtit tim. Engjëlli im.”, ka shkruar ajo mes lotësh. Të jesh personazh i njohur ka të mirat dhe të këqijat e veta. Shumë persona të kanë inspirim dhe dashuria e tyre të jep forcë për të ecur para, mirëpo ka dhe nga ato raste kur ndarja nga jeta e personave që të kanë dhënë aq shumë dashuri të trishton pa masë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet