Lajm

Habit Nora Malaj, nuk do ta besoni kë këngëtare të famshme në mbarë botën ka mbesë

Nora Malaj ka bërë të ditur se Ava Max është mbesa e saj. Teksa ishte e ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’, ajo po fliste për njerëzit që kan korrur sukses dhe jashtë vendit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Media të ndryshme flasin per familjet që kanë ardhur nga një shtet dhe janë bërë personalitete në fushën e muzikës. Këtë e kam dhe nga vetja ime me lidhjen që kam me Ava Maxin, se në fakt është mbesa ime realisht,” tha ajo. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në bisedë e sipër, Malaj tha se këngëtarja me origjinë shqiptare e cila po bën bujë në botë është mbesa e saj.Nora Malaj ka bërë të ditur se Ava Max është mbesa e saj. Teksa ishte e ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’, ajo po fliste për njerëzit që kan korrur sukses dhe jashtë vendit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet