Lajm

“E Di Vetë Ti, Se Çfarë Më Thua Kur Takohemi Nga Afër”, Meta Sfidon Ramën, Dhe I Nxjerr Videon E 20 Viteve Më Parë: Faleminderit Për Fjalët E Mira

Meta e falenderon Ramën për fjalët e mira që ka thënë 20 vite më parë ndaj tij, dhe shton se ato mendime përsëriten dhe në takimet e afërta dhe pa kamera mes tyre. Meta i kërkon Ramës që të heqë dorë nga varësia prej bandave dhe oligarkëve dhe ti hapë listat 100%.“Iliri në vetëm dy vote tregoi, se jo vetëm ka vullnetin dhe talentin për të qeverisur, por ka aftësinë të përshtatet me një gjeneratë të re, këtu bëhet ndarja finale”, shprehej Rama në videon e postuar nga ana e presidentit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet