Lajm

Çfarë po ndοdh? Fatjoni dhe Tea nisin nje lίdhje dαshurie së bashku? (FOTO)

Çfarë po ndοdh? Fatjoni dhe Tea nisin nje lίdhje dαshurie së bashku /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ish-protagonistja e programit “Për’puthen”, Tea Trifoni, vazhdon të jetë një ndër emrat më të komentuar në showbiz, edhe pse nuk është më pjesë e emisionit.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ish-protagonistja e programit “Për’puthen”, Tea Trifoni, vazhdon të jetë një ndër emrat më të komentuar në showbiz, edhe pse nuk është më pjesë e emisionit.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet