Lajm

20-vjeçarja mbytet për vdekje para bashkëshortit dhe fëmijës së vogël, autorët kërkohen edhe në Shqipëri

Burri i 20-vjeçares me shtetësi britanike, që u vra nga disa persona të maskuar në shtëpinë e tyre është ende i shokuar për ngjarjen e rëndë që ndodhi në Greqi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

33 vjeçari që punon si pilot helikopteri po flinte me bashkëshorten e tij Caroline Crouch dhe me vajzën e tyre 11-muajshe, kur disa persona të maskuar hynë në banesë rreth orës 5 të mëngjesit. Ata vranë 20-vjecaren dhe trupin e saj të pajetë e lanë pranë foshnjes./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Burri i 20-vjeçares me shtetësi britanike, që u vra nga disa persona të maskuar në shtëpinë e tyre është ende i shokuar për ngjarjen e rëndë që ndodhi në Greqi.33 vjeçari që punon si pilot helikopteri po flinte me bashkëshorten e tij Caroline Crouch dhe me vajzën e tyre 11-muajshe, kur disa persona të maskuar hynë në banesë rreth orës 5 të mëngjesit. Ata vranë 20-vjecaren dhe trupin e saj të pajetë e lanë pranë foshnjes./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet