Lajm

Reja e Sali Berishës duket kaq përveluse në bikini(FOTO)

Reja e Sali Berishës duket kaq përveluse në bikiniArmina dhe Shkëlzeni shpesh kanë qenë top temë në mediat rozë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ata janë bashkë prej shumë kohësh, ani pse ende dashurinë e tyre nuk kanë arritur ta dërgojnë drejt altarit, shkruan Armina njihet si një blogere mjaft e suksesshme, e cila paguhet goxha mirë nga instagrami dhe reklamat./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundmi, ajo ka sjellë disa imazhe në plazh e në bikine e cila mori vëmendje me linjat e bollshme trupore… per me teper sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe ju dal1n pa.mjet e saj/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet