Lajm

Ky është burri më me fat i cili jeton me dy gra (Foto)

Një burrë dhe dy gra që jetojnë së bashku kanë bërë të ditur se presin një fëmijë, duke këmbëngulur se “tre prindër janë më mirë se dy”.

Lajmi i çuditshëm vjen nga Londra, ku britaniku Adam Lyons është “burri më me fat”, pasi ndan jetën e tij me dy të dashura, Brooke Shedd dhe Jane Shalakhova.Ai ka një fëmijë me Brookë, Danten 2-vjeçar, por tashmë pret një tjetër djalë, por nga Jane.

Treshja, të cilët ndajnë së bashku një krevat super të madh, shpreson që fëmija i ardhshëm, që pritet të lindë në korrik, do të përfitojë nga kjo lidhje e tyre.“Ne kemi folur për këtë dhe të gjithë e konsiderojmë veten tonë prindër të fëmijëve. Me fëmijët, emrat tajën janë zyrtarisht, “Babi”, “Mami” dhe “Mami”. Për ne, tre është më mirë se dy”, vijon ai.