Lajm

E rëndë: Vdes i riu kosovar në një aksident trafiku në Gjermani (FOTO)

Një i ri nga Juniku i cili jetonte në Gjermani ka vdekur si pasoj e një aksidenti trafiku.Lajmin e kanë bërë të ditur edhe familjarët e të ndjerit përmes rrjeteve sociale.Postimi i një prej familjarëve:

Te nderuar, shoke, miq e dashamire,Me dhumbje te thelle ju njoftojme per humbjen tragjike ne nje aksident komunikacioni ne Gjermani te djalit te vellaut, Lirim Adem Krasniqi!

Lirimi i axhes, na ike ne lulet e rinise, e na le te merzitur per jete si 25 vjeçar.Per procedurat e metejshme te varrimit dhe te pames ju njoftojme nderkohe.Te pikelluar,Familja Krasniqi