Lajm

Aulona Bën Deklaratën “Bó.Mb” Çifti Më I Ri I Formuar Së Fundi Më Kërkoj 5000€ Për Një…!

Aulona Musta së shpejti do të vijë me një program të ri në televizion. Ajo foli sot për herë të parë rreth projektit të saj “Pardon my french” në Top Albania Radio, ku veç të tjerash bëri edhe një deklaratë të fortë që na la pa fjalë.Shikovid me poshte:

Aulona foli për një episod që i kishte ndodhur me dy personazhe të njohur të showbizit. Ajo i kishte ftuar në emision mirëpo çifti i cili sipas saj janë formuar së fundmi, i kishin kërkuar 5 mijë euro që të zhvillonin intervistën.

Ajo preferoi të mos përmend emra duke ruajtur privatësinë, por në rrjet komentet vërshuan duke pretenduar se bëhej fjalë për çiftin më IN të momentit, Melisa dhe Andi.Meqë Aulona nuk preferoi të drejtojë gishtin diku konkretisht, gjithçka mbetet në kuadrin e aludimeve, por gjithësesi kushëdo qoftë ky çift një gjë është e sigurtë, di shumë mirë si të përfitojë nga fama.