Lajm

Pse I Mban Këmbët Hapur Në Çdo Foto? Si I Përgjigjet Ilda Bejleri Pyetjes Me Spec Që I Bën Ndjekësi

Moderatorja sportive njihet për fotot e saj tejet provokuese që poston në rrjetet sociale, me të cilat tërheq jo pak vëmëndje, falë formave të shkëlqyera fizike që ajo posedon./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo ka qenë gjithashtu e përfolur për lidhjen e saj me ish-deputetin demokrat, Klevis Balliu, por dhe për një debat në distancë mes saj dhe Mustafa Nanos./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundmi një ndjekës i ka bërë një pyetje pikante Ildës në “Ask me a question” në Instagram.Moderatorja nuk e ka marrë për keq pyetjen, por përkundrazi i është përgjigjur me mjaft sportivitet fansit.Ndjekësi e pyet IldënPse i mban këmbët hapur në çdo foto që poston?”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet