Lajm

Melisa dhe Andi puthje të zjarrtë në mes të emisionit(VIDEO)

Ish-konkurrentët e Për’puthen, Melisa dhe Andi janë të ftuar sot në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”.Në studio nuk kanë munguar as përplasjet me Shqipe Hysenajn, e cila akuzoi Melisën se gjithçka e ka bërë për klikime./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mirëpo, çifti ua kanë mbyllur gojën të gjithëve, duke shkëmbyer një puthje të zjarrtë në mes të studios.Puthja është shoqëruar me duartrokitje të shumta në studio./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ish-konkurrentët e Për’puthen, Melisa dhe Andi janë të ftuar sot në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”.Në studio nuk kanë munguar as përplasjet me Shqipe Hysenajn, e cila akuzoi Melisën se gjithçka e ka bërë për klikime.Mirëpo, çifti ua kanë mbyllur gojën të gjithëve, duke shkëmbyer një puthje të zjarrtë në mes të studios.Puthja është shoqëruar me duartrokitje të shumta në studio./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet