Lajm

Butrint Imeri me maskë “Louis Vuitton”, e cila kap vlerën e 200 eurove

Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri, shquhet për paraqitjet e tij unike dhe me stil.E për t’u dukur gjithnjë në modë, këngëtari duket se ndjek me shumë interes trendët më të fundit dhe nuk kursehet për veshjet e tij./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në një fotografi të publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, Imeri ka pozuar pranë bregdetit me një maskë të markës “Louis Vuitton”, e cila ka një çmim të konsiderueshëm./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kjo maskë prej lëkure ngjyrë kafe, me hije të zeza, dhe me detaje të markës, ka vlerë prej rreth 243 dollarëve, që përkthyer në euro i bien rreth 204.irëpo në faqen zyrtare të shitjeve, maska në fjalë tashmë ka një çmim të zbritur prej 74 dollarëve, apo 62 eurove./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet