Lajm

Kur te dali b*mba ty…/ Melisa e paralajmëroi, Ledjana nuk e fal, e prek aty ku i dh.emb më shumë, plasi tani mes tyre

Ish-konkurrrentja e “Për’Puthen”, Melisa Lleshi, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Roped ëwith Olsi” ku tregoi detaje të pathëna më parë për qëndrimin e saj në emisionin dhe lidhjen e fshehtë dhe të ‘ndaluar’ me Andin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Duke qenë se ajo i publikoi vetë b.o.mbat e saj, këshilloi konkurrenten e emisionit, Ledjana Prengën, të mos hiqej si e pafajshme pasi Melisa i dinte “bo..mbat” e saj. Megjithatë, Melisa zgjodhi të mos bënte të ditur asgjë më shumë se kaq, duke ia lënë të tjerëve (Ledjanës) në ndërgjegje./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kjo e fundit, pasi ka dëgjuar intervistën e Melisës, ka reaguar nëpërmjet një Story në llogarinë e saj, ku shkruan për Melisën që e a.k.uzoi për fallcitet.“Dhe sa për ata që japin intervista dhe ak.u.z.ojnë se jam fallco, të shikojnë veten e tyre sepse Ledjana nuk përmend mamin e babin për t’u v.i.kt.imizuar në program e as nuk shes veten për karrierë e për asgjë. Në intervista mund të flisni për veten tuaj, jo për vërtetësinë time se jeni askushi”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet