Lajm

E keni ditur apo jo? Gruaja e Vedat Bajramit ishte dikur Miss e Modele (FOTO)

Është një nga emrat më të njohur të komedisë në Kosovë, kjo për një mori projektesh e skeqesh shumë të njohura.E keni ditur apo jo? Gruaja e Vedat Bajramit ishte dikur Miss e Modele /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Skenarët e skeqeve të Vedat Bajramit dhe “Stupcave” janë shumë të përfolura për përmbajtjen e tyre.Në anën tjetër, aktori i humorit ka ditur ta mbajë largë syrit të publikut jetën e tij private, gruan dhe fëmijët,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Është një nga emrat më të njohur të komedisë në Kosovë, kjo për një mori projektesh e skeqesh shumë të njohura.E keni ditur apo jo? Gruaja e Vedat Bajramit ishte dikur Miss e Modele Skenarët e skeqeve të Vedat Bajramit dhe “Stupcave” janë shumë të përfolura për përmbajtjen e tyre.Në anën tjetër, aktori i humorit ka ditur ta mbajë largë syrit të publikut jetën e tij private, gruan dhe fëmijët,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet