Lajm

Pagoi një shumë marramendëse për të ‘hequr qafe’ vjehrrën, 44-vjeçares i ndodh e papritura

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Florida, ku një grua ka paguar 15 mijë dollar për të hequr qafe ish-vjehrrën e saj.Leigh Ann Bauman, 44 vjeç kishte tërhequr paratë në bankë dhe kishte kërkuar ndihmë nga një shoqe që t’i gjente një vr as ës me pagesë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sipas saj, pas ngjarjes së rëndë do të shkonte në kishë dhe do të kërkonte falje për kr imin e rëndë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Arsyeja pse Leigh e donte të vr arë ish vjehrrën është sepse dyshonte se kjo e fundit po thurte plane për t’i marrë kujdestarinë e fëmijëve.Fatmirësisht ajo u zbulua para se tra gjedia të ndodhte dhe u arrestua, ndërsa pret shumë shpejt të marrë dën imin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet