Lajm

Ku po shkon bota? Burri shet djalin e vogël gati 30 milionë lekë, paratë e përdori për të shkuar në udhëtim me të dashurën

Një kinez është a rre stuar pasi dyshohet se ka shitur djalin e tij, dy vjeç dhe ka përdorur paratë për të shkuar në udhëtime me të dashurën e tij të re./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

I dyshuari, i identifikuar nga mbiemri i tij Xie, nga provinca kineze e Zhejiang, fitoi kujdestarinë e djalit të tij pasi u divo rcua nga gruaja e tij, të cilës iu dha kujdestaria e vajzës së tyre. Babai e la djalin, me nofkën Jiajia, në kujdesin e vëllait të tij Lin, i cili jeton në qytetin e Huzhou, ndërsa i duhej të punonte në një zonë tjetër./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Por pasi e mori Xie tha se do ta çonte djalin te e ëma e tij për ta parë por nuk bëri kështu pasi djali nuk shkoi asnjhëherë nê shtëpinë e nënës. Të afërmit e burrit filluan të shqetësoheshin pasi nuk kishin marrë asnjë lajm prej tij dhe raportuan ngjarjen në polici. Pas një hetimi, policia lokale tha se zbuloi se burri e kishte shitur fëmijën te një çift për 25 mijë dollarë. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet