Lajm

“Kam frike me haр dhe frigoriferin se del ti”, Воra Zemani nuk ia kurѕen рërgjigjen

Kohët e fundit, Bora Zemani ka qenë në qendër të vëmendjes jo vetëm nga ana profesionale, por edhe për atë private. Pavarësisht angazhimeve, moderatorja është aktive në rrjete sociale, ku poston foto e video për ndjekësit e saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundmi, ajo ndau një imazh të realizuar nga makina e saj, teksa shfaqej e veshur me një kostum sportiv dhe me make up që i theksonte tiparet. Por, mes shumë komenteve, asaj i ka rënë në sy njëri, në të cilin ndjekësja i shkruante: “Po ik mi se ke frikë të hapësh dhe frigoriferin se del ti”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Me shumë qetësi, Bora ia ktheu: “Një ‘unfollow’ larg je dhe shpëton”. Pak kohë më parë u mësua se moderatorja dhe aktori i humorit, Donald Veshaj, janë ndarë përfundimisht, duke fshirë njëri-tjetrin jo vetëm nga jeta reale, por edhe nga ajo virtuale.Xhelozia është bërë shkak që ata t’i japin fund bashkëjetesës disamujore në Tiranë dhe ka qenë Donaldi ai që ka marrë valixhet dhe është larguar nga shtëpia ku jetonin. Ky vendim erdhi pas një periudhe ndarjesh dhe ribashkimesh të njëpasnjëshme që nga gushti i vitit të kaluar direkt pas zyrtarizimit të lidhjes./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet